Van € 76 nacht

Postillion Hotel Deventer

Deventerweg 121
Inchecken:
Gasten
2 gasten

Volwassenen:

2

Kinderen:

0

Ages of children:

Ontvang de realtime prijzen en kameropties voor uw data.

Van € 76 nacht
Sep 24 Sep 25
Type: Hotel
Inchecken: 15:00-23:59
Uitchecken: 11:00

Overzicht

Postillion Hotel Deventer is een 4-sterren hotel dat zijn gasten een gemeenschappelijke salon en een tuin biedt. Stadhuis van Deventer is binnen 2 km van de woning, terwijl Sport- en Recreatiecentrum De Scheg op rijafstand van 5 minuten is.

Locatie

Deze functionele accommodatie is gelegen in een zakendistrict van Deventer, op ongeveer 25 minuten lopen van het stadscentrum. Het hotel bevindt zich in het zakendistrict van Deventer.

Vervoer

Deze functionele accommodatie ligt op 2 km van van het station Deventer.

Bezienswaardigheden in de buurt

In de omgeving kunnen de gasten van een rivier genieten. U kunt Grote of Lebuïnuskerk in een paar minuten met de auto bereiken.

Kamers

De kamers kijken uit op de tuin en zijn voorzien van zowel koffie- en theevoorzieningen, een flatscreen TV met satellietzenders, airconditioning alsook een apart toilet en een douche.

Dineren

Postillion Hotel Deventer biedt een rijkelijk buffet ontbijt. De 24-uurs bar biedt een plek om tot rust te komen.

Ontspanning & Wellness

Het hotel biedt ook een restaurant en een winkel.

Kamers & Beschikbaarheid

Standaard Tweepersoonskamer

2 max
Tweepersoons
20 m² 215 ft²

Comfort Tweepersoonskamer

3 max
Tweepersoons
20 m² 215 ft²

Suite

3 max
Suite
39 m² 420 ft²

Faciliteiten

Diensten

  • Roomservice
  • Wasserij

Dineren

  • Elektrische waterkoker
  • Ontbijt op kamer
  • Restaurant
  • Bar/ lounge
  • Lunchpakketten
  • Speciale dieetmenu's

Spa & ontspanning

  • Tuin
main photo for tourist attraction block

Toeristische attracties in Deventer

Toeristische attracties in Deventer

Lokale bezienswaardigheden

  • 2.3 km 1.4 mi Grote of Lebuïnuskerk
  • 2.1 km 1.3 mi Brink
  • 2 km 1.2 mi Sint-Nicolaas- of Bergkerk
  • 2.5 km 1.5 mi Broederenkerk
  • 2.4 km 1.5 mi Geert Groote Huis
  • 2 km 1.3 mi Speelgoedmuseum Deventer
  • 2 km 1.3 mi Historisch Museum Deventer
  • 2.3 km 1.5 mi Botermarkt Deventer

Zich verplaatsen

  • 610 m 2001 ft Zweedsestraat
  • 830 m 2723 ft Van Wijnen
  • 1 km 0.6 mi Gotlandstraat
  • 1 km 0.6 mi Visbystraat

Veelgestelde vragen

"Heeft Postillion Hotel Deventer parkeergelegenheid op eigen terrein zonder extra kosten?"

Ja, het hotel biedt gratis openbare parkeergelegenheid op eigen terrein zonder dat reserveren nodig is.

"Welke ontbijtopties worden aangeboden in Postillion Hotel Deventer?"

Het hotel biedt een uitgebreid ontbijt voor 21 euro, geserveerd als buffet met diverse koude en warme opties.

"Zijn er eetgelegenheden beschikbaar in Postillion Hotel Deventer?"

Het pand beschikt over een restaurant waar maaltijden worden geserveerd, en er is een bar/lounge waar gasten van drankjes en snacks kunnen genieten.

"Welke nabijgelegen attracties kunnen gasten bezoeken vanuit Postillion Hotel Deventer?"

Het hotel ligt dicht bij het stadscentrum van Deventer, de culturele bezienswaardigheden en het natuurgebied Sallandse Heuvelrug voor buitenactiviteiten.

"Welke specifieke voorzieningen zijn beschikbaar in de kamers van Postillion Hotel Deventer?"

De kamers beschikken over een eigen badkamer, een flatscreen-tv, een waterkoker en zijn geluiddicht en rookvrij.

"Welke diensten worden door het personeel van Postillion Hotel Deventer verleend?"

Het personeel helpt met het boeken van taxi's, het verlengen van de check-out, en assisteert bij bagage en kamerproblemen wanneer daarom wordt gevraagd.

"Heeft Postillion Hotel Deventer faciliteiten die geschikt zijn voor fietsliefhebbers?"

Ja, het hotel biedt faciliteiten voor fietsen, waaronder fietsverhuur en een beveiligde fietsenstalling.

"Hoe dichtbij is Postillion Hotel Deventer bij lokale transportopties?"

Het hotel ligt op ongeveer 5 minuten lopen van bushaltes, met gemakkelijke toegang tot het stadscentrum van Deventer en verbindingen met het openbaar vervoer.

"Wat is het doelpubliek voor Postillion Hotel Deventer volgens het profiel?"

Het hotel richt zich op zakelijke professionals, zakelijke reizigers en gezinnen die op zoek zijn naar recreatieve activiteiten, met de nabijheid van attracties en conferentiefaciliteiten.

"Zijn er milieu- of milieuvriendelijke initiatieven in Postillion Hotel Deventer?"

Ja, het hotel wordt gepromoot als een eco-toeristische accommodatie, waarbij milieuvriendelijke praktijken en duurzame voorzieningen worden toegepast.

Samenvatting

✔️ Beoordeling 7.8 / 10
🏷️ Min Prijs $87
🔑 Kamers 96
Gastenscore 1915
🏆 Ranglijst #3 onder Hotels in Deventer